Geleneksel doğal yöntemleri koruyan köylümüzün ve çiftçimizin itinayla hazırladığı “Seçkin Anadolu Lezzetlerini” taze, temiz ve leziz haliyle sofralarınıza ulaştırıyoruz.

Follow me on instagram

+90 312 397 06 26
iletisim@nuteral.com.tr

Nuteral & Minoo İşbirliği

Dünyanın sayılı gıda üreticilerinden Minoo Industrial Group ürünleri, Nuteral markasıyla Türkiye gıda pazarında.. Özellikle hurmadan elde edilen doğal ve alternatif tatlandırıcı ürünleriyle ön plana çıkan İran’ın öncü gıda firması Minoo, bir Yöretat markası olan Nuteral etiketiyle gıda reyonlarındaki yerini almaya hazırlanıyor.

Minoo Group tarafından geliştirilen inovatik doğal tatlandırıcı grubunda Liquid Date Sugar (Hurma Suyu) başta olmak üzere; hurmadan elde edilen %100 doğal Hurma Özü Balı (Dates Extract Honey), Hurma Pekmezi (Dates Molasses), Hurma Şurubu (Date Juice) vb. konvansiyonel şeker ve yapay tatlandırıcılara alternatif olarak geliştirilen ürünler yer alıyor. Özellikle tatlandırıcı gereken endüstriyel gıdalar için geliştirilen Doğal Sıvı Hurma Şekeri’ ile Türkiye gıda sektörünün daha sağlıklı ürünlere kavuşması hedefleniyor.

İlk etapta alternatif tatlandırıcı grubuyla Türkiye pazarına sunulan yeni ürünlerin yanı sıra Yöretat & Minoo ortaklığında “doğal ve saf gıda” vizyonuyla geliştirilecek olan yeni lezzetlerin Türkiye sofralarına kazandırılması planlanıyor.